Qərar 14/66 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 14/65 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Mətləb Əzizulla oğlu Mütəllimlinin səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 14/64 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Əvəz Bəbirxan oğlu Temirxanın namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 14/63 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində Yeni Azərbaycan Partiyasının məşvərətçi səs hüquqlu üzvünün təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 14/62 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2023-cü il 26 dekabr tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 13/61 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Namizəd Heydər oğlu Səfərovun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 13/60 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində seçki bülletenlərinin mətni, forması, sayı və hazırlanma qaydasına dair
Qərar 13/59 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi Yeni Azərbaycan Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş İlham Heydər oğlu Əliyevin namizəd kimi qeydə alınması haqqında
Qərar 12/58 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 12/57 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Qulamhüseyn Surxay oğlu Əlibəylinin səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 12/56 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Yunus İsaxan oğlu Oğuzun səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 12/55 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Arzuman Səid oğlu Abdulkərimovun səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 12/54 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Yusif Qəzənfər oğlu Bağırzadənin səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 12/53 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Fikrət Hüseyn oğlu Yusifovun səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 12/52 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Abutalıb Qənbər oğlu Səmədovun səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 12/51 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Qulamhüseyn Surxay oğlu Əlibəylinin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 12/50 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Yunus İsaxan oğlu Oğuzun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 12/49 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Arzuman Səid oğlu Abdulkərimovun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 12/48 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Yusif Qəzənfər oğlu Bağırzadənin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 12/47 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Fikrət Hüseyn oğlu Yusifovun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 12/46 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Abutalıb Qənbər oğlu Səmədovun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 12/45 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Mətləb Əzizulla oğlu Mütəllimlinin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 12/44 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Sərvan İdris oğlu Kərimovun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 12/43 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2023-cü il 21 dekabr və 23 dekabr tarixli iclas protokollarının təsdiq edilməsi barədə
Qərar 11/42 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 11/41 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində seçki komissiyalarının səsvermənin nəticələrinə dair yekun protokollarının hazırlanma qaydası və sayı barədə
Qərar 11/40 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində səsvermənin yeri və vaxtı barədə seçicilərin məlumatlandırılmasına dair bildirişlərin forması, sayı və hazırlanması qaydası haqqında
Qərar 11/39 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2023-cü il 19 dekabr tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 10/38 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində Milli Cəbhə Partiyasının səlahiyyətli nümayəndələrinin və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 10/37 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində Bütöv Azərbaycan Xalq Cəbhəsi Partiyasının səlahiyyətli nümayəndələrinin və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 10/36 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində Böyük Azərbaycan Partiyasının səlahiyyətli nümayəndələrinin və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 10/35 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Fuad Ağasi oğlu Əliyevin səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 10/34 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində Böyük Quruluş Partiyasının səlahiyyətli nümayəndələrinin və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 10/33 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Zahid Məhərrəm oğlu Orucun səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 10/32 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi Milli Cəbhə Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Razi Qulaməli oğlu Nurullayevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 10/31 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi Bütöv Azərbaycan Xalq Cəbhəsi Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Qüdrət Müzəffər oğlu Həsənquliyevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 10/30 -2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi Böyük Azərbaycan Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Elşad Nəbi oğlu Musayevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 10/29 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Fuad Ağasi oğlu Əliyevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 10/28 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi Böyük Quruluş Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Fazil Qəzənfər oğlu Mustafanın namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 10/27 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Zahid Məhərrəm oğlu Orucun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 10/26 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2023-cü il 16 dekabr tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 9/25 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 9/24 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində Yeni Azərbaycan Partiyasının səlahiyyətli nümayəndələrinin və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 9/23 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində namizədliyi Yeni Azərbaycan Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş İlham Heydər oğlu Əliyevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 8/22 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 8/21 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində maarifləndirmə proqramının həyata keçirilməsinə dair
Qərar 8/20 - Bəzi seçki dairələri üzrə yeni seçki məntəqələrinin yaradılmasına dair
Qərar 8/19 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2023-cü il 18 oktyabr, 20 oktyabr və 8 dekabr tarixli iclas protokollarının təsdiq edilməsi barədə
Qərar 7/18 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində Mərkəzi Seçki Komissiyasının nəzdində İşçi qrupunun yaradılması və rəhbərinin təyin edilməsi barədə
Qərar 7/17 - 2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində vətəndaşların seçki hüququnu pozan hərəkətlərdən (hərəkətsizlikdən) və qərarlardan şikayətlərin araşdırılması məqsədilə Mərkəzi Seçki Komissiyası nəzdində ekspert qrupunun yaradılması barədə
Qərar 7/16 - "Növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərinin hazırlanıb keçirilməsi üzrə əsas hərəkət və tədbirlərin Təqvim planı"nın təsdiq edilməsi barədə
Qərar 7/15 - Növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərinin təyin olunması barədə
Qərar 6/14 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 5/13 - Seçki dairələri üzrə dairə seçki komissiyalarının təşkil edilməsi barədə
Qərar 5/12 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2023-cü il 19 sentyabr tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 4/11 - Seçki dairələrinin yaradılması sxemi və onun qrafik təsvirinin yenidən təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 4/10 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2023-cü il 26 may tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 3/9 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 3/8 - Azərbaycan Respublikasında 2023-cü ilin daimi seçici siyahılarının yenidən tərtib edilməsi, təsdiq olunması və ictimailəşdirilməsi barədə
Qərar 3/7 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2023-cü il 12 aprel tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 2/6 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 2/5 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2023-cü il 6 fevral tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 1/4 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 1/3 - "Seçki komissiyalarının seçici siyahıları ilә iş qaydaları haqqında Tәlimat"da dәyişiklik edilmәsi barәdә
Qərar 1/2 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının bəzi normativ xarakterli aktlarında dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 1/1 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2022-ci il 16 avqust tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə

Decision 14/66 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 14/65 - on the registration of the person as an authorized representative of Mr. Matlab Azizulla oghlu Mutallimli, nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to February 7, 2024
Decision 14/64 - on the verification of candidacy of Mr. Avaz Bebirkhan oghlu Temirkhan, nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to February 7, 2024
Decision 14/63 - on the verification of the member with consultative right of the New Azerbaijan Party in the early Presidential Elections, appointed to February 7, 2024
Decision 14/62 - on the approval of the session minute dated December 26, 2023 of the Central Election Commission
Decision 13/61 - on the verification of candidacy of Mr. Namizad Heydar oghlu Safarov nominated on his own initiative by Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan
Decision 13/60 - on the text, format, number and rule for the preparation rules of ballot papers in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 13/59 - on the registration of candidacy of Mr. Ilham Heydar oghlu Aliyev, nominated by the New Azerbaijan Party in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to February 7, 2024
Decision 12/58 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 12/57 - on the registration of the person as an authorized representative of Mr. Gulamhuseyn Surkhay oghlu Alibeyli nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/56 - on the registration of the person as an authorized representative of Mr. Yunus Isakhan oghlu Oghuz nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/55 - on the registration of the person as an authorized representative of Mr. Arzuman Said oghlu Abdulkerimov nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/54 - on the registration of the person as an authorized representative of Mr. Yusif Gazanfar oghlu Baghirzadeh nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/53 - on the registration of the person as an authorized representative of Mr. Fikrat Huseyn oghlu Yusifov nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/52 - on the registration of the person as an authorized representatives of Mr. Abutalib Ganbar oghlu Samadov nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/51 - on the verification of candidacy of Mr. Gulamhuseyn Surkhay oghlu Alibeyli nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/50 - on the verification of candidacy of Mr. Yunus Isakhan oghlu Oghuz nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/49 - on the verification of candidacy of Mr. Arzuman Said oghlu Abdulkerimov nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/48 - on the verification of candidacy of Mr. Yusif Qazanfar oghlu Baghirzadeh nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/47 - on the verification of candidacy of Mr. Fikrat Huseyn oghlu Yusifov nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/46 - on the verification of candidacy of Mr. Abutalib Ganbar oghlu Samadov nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/45 - on the verification of candidacy of Mr. Matlab Azizulla oghlu Mutallimli nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/44 - on the verification of candidacy of Mr. Sarvan Idris oghlu Kerimov nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 12/43 - on the approval of the session minutes dated 21 December and 23 December, 2023 of the Central Election Commission
Decision 11/42 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 11/41 - on the rule of preparation and number of voting results final protocols of election commissions in early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to 7 February 2024
Decision 11/40 - on the rules for text, format, number and preparation of a notification to inform voters on the time and place of the voting in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to February 7, 2024
Decision 11/39 - on the approval of the session minute dated December 19, 2023 of the Central Election Commission
Decision 10/38 - on the registration of the persons as authorized representatives and authorized representative on financial issues of the National Front Party in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 10/37 - on the registration of authorized representatives and authorized representative on financial issues of the Whole Azerbaijan Front Party in the early Presidential Elections appointed to February 7, 2024
Decision 10/36 - on the registration of authorized representatives and authorized representatives on financial issues of the Great Azerbaijan Party in the early presidential elections of the Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan
Decision 10/35 - on the registration of the person as an authorized representative of Mr. Fuad Aghasi oghlu Aliyev nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 10/34 - on the registration of the persons as authorized representatives and authorized representative on financial issues of the Great Order Party in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 10/33 - on the registration of the person as an authorized representative of Mr. Zahid Maharram Oruj nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 10/32 - on the verification of candidacy of Mr. Razi Gulamali oghlu Nurullayev, nominated by the Azerbaijan National Front Party in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 10/31 - on the verification of candidacy of Mr. Qudrat Muzaffar oghlu Hasanguliyev, nominated by the Whole Azerbaijan Popular Front Party in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 10/30 - on the verification of candidacy of Mr. Elshad Nabi oghlu Musayev, nominated by the Great Azerbaijan Party in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 10/29 - on the verification of candidacy of Mr. Fuad Aghasi oghlu Aliyev nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 10/28 - on the verification of candidacy of Mr. Fazil Qazanfar oghlu Mustafa, nominated by the Great Order Party in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to February 7, 2024
Decision 10/27 - on the verification of candidacy of Mr. Zahid Maharram oghlu Oruj nominated on his own initiative in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 10/26 - on the approval of the session minute dated December 16, 2023 of the Central Election Commission
Decision 9/25 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 9/24 - on the registration of the persons as authorized representatives and authorized representative on financial issues of the New Azerbaijan Party in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 9/23 - on the verification of candidacy of Mr. Ilham Heydar oghlu Aliyev, nominated by the New Azerbaijan Party in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 8/22 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 8/21 - on the implementation of educational program in the early Presidential elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 8/20 - on the establishment of new polling stations on some election constituencies
Decision 8/19 - on the approval of the session minutes dated 18 October, 20 October and 8 December, 2023 of the Central Election Commission
Decision 7/18 - on the establishment of Working Group under Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan and the appointment of the head of the Group in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 7/17 - on the establishment of Expert Group under Central Election Commission to investigate the complaints against the actions (inactions) and decisions violating citizens' suffrage in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Decision 7/16 - on the approval of the Calendar Plan for the basic activities and measures in the preparation and conduct of the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan
Decision 7/15 - on the appointment of early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan
Decision 6/14 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 5/13 - on the arrangement of Constituency Election Commissions on election constituencies
Decision 5/12 - on the approval of session minute dated September 19, 2023 of the Central Election Commission
Decision 4/11 - on on re-approval of the scheme of establishing election constituencies and its graphical description
Decision 4/10 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission dated 26 May, 2023
Decision 3/9 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 3/8 - on the compilation, update, verification and publication of permanent voters' lists of 2023 in the Republic of Azerbaijan
Decision 3/7 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission dated 12 April, 2023
Decision 2/6 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 2/5 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission dated 6 February, 2023
Decision 1/4 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 1/3 - on making amendments to "Instruction on the rules for working with voters' lists of election commissions"
Decision 1/2 - on making amendments to some legal acts of the Central Election Commission
Decision 1/1 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission dated 16 August, 2022