Qərar 5/20 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 5/19 - Mərkəzi Seçki Komissiyası Katibliyinin strukturunun və ştat vahidlərinin yenidən təsdiq edilməsi barədə
Qərar 5/18 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2022-ci il 4 avqust tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 4/17 - "Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Seçki Komissiyasının Katibliyi haqqında Əsasnamə"yə dəyişikliklər edilməsi haqqında
Qərar 4/16 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 4/15 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının Nəzarət-təftiş xidmətinin yenidən formalaşdırılması barədə
Qərar 4/14 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının bəzi normativ xarakterli aktlarına dəyişikliklər edilməsi barədə
Qərar 4/13 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2022-ci il 26 iyul tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 3/12 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 3/11 - Seçki dairələrinin sərhədlərinin müəyyən edilməsi üzrə komissiyanın yenidən formalaşdırılması haqqında
Qərar 3/10 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 27 may 2022-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 2/9 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 2/8 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının bəzi normativ xarakterli aktlarına dəyişikliklər edilməsi barədə
Qərar 2/7 - Azərbaycan Respublikasında 2022-ci ilin daimi seçici siyahılarının yenidən tərtib edilməsi, dəqiqləşdirilməsi, təsdiq olunması və ictimailəşdirilməsi barədə
Qərar 2/6 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 17 mart 2022-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 1/5 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 1/4 - "Seçki məntəqələrində veb-kameraların quraşdırılması və istifadəsinə dair Qaydalar"da dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 1/3 - "Azərbaycan Respublikası vətəndaşlarının qanunvericilik təşəbbüsü hüququndan istifadə etməsi qaydası haqqında" Azərbaycan Respublikası Qanununda nəzərdə tutulmuş sənəd nümunələrinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 1/2 - Altıncı çağırış Azərbaycan Respublikası Milli Məclisinin deputatı Şahin Kamil oğlu Seyidzadənin deputat səlahiyyətlərinə xitam verilməsi barədə
Qərar 1/1 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 3 sentyabr 2021-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə

Decision 5/20 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 5/19 - on re-approval of the structure and staff units of the Secretariat of Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan
Decision 5/18 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission dated 4 August, 2022
Decision 4/17 - on making amendments to "Regulation of the Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan"
Decision 4/16 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 4/15 - on re-formation of Supervision-inspection service of the Central Election Commission
Decision 4/14 - on making amendments to some legal acts of the Central Election Commission
Decision 4/13 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission dated 26 July, 2022
Decision 3/12 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 3/11 - on re-formation of Commission on de-limitation of election constituencies
Decision 3/10 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission dated 27 May, 2022
Decision 2/9 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 2/8 - on making amendments to some legal acts of the Central Election Commission
Decision 2/7 - on the compilation, update, verification and publication of permanent voters' lists of 2022 in the Republic of Azerbaijan
Decision 2/6 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission dated 17 March, 2022
Decision 1/5 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 1/4 - on making amendments to the "Rules for the installation and usage of webcams in polling stations"
Decision 1/3 - on the approval of the document samples considered in the Law of the Republic of Azerbaijan "On the rule for the exercise of the right to legislative initiative by the citizenship of the Republic of Azerbaijan"
Decision 1/2 - on the termination of the deputy authorities of Mr. Shahin Kamil Seyidzadeh, deputy of the sixth call Milli Majlis of the Republic of Azerbaijan
Decision 1/1 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission dated 3 September, 2021